He-Man i Władcy Wszechświata – Netflix odnowi kultową bajkę

„He-Man i Władcy Wszechświata” był jedną z najpopularniejszych bajek lat 80. Kultowy filmowiec Kevin Smith wraz z Netflix postanowili odnowić tą produkcję.

Na festiwalu Power-Con 2019 oficjalnie potwierdzono, że platforma Netflix przygotuje bezpośrednią kontynuację klasycznej bajki z lat 80. znanej jako „He-Man i Władcy Wszechświata„. Produkcja ma nosić podtytuł „Revelation„, a historia będzie rozgrywać się po wydarzeniach z oryginału.

Za animację He-Mana będzie odpowiadać studio Powerhouse Animation, które realizowało Castlevanię. Jak zapowiada Netflix, będzie to produkcja w stylu anime.

W oficjalnym oświadczeniu prasowym wydanym przez Netfliksa i Mattel możemy przeczytać:

Jestem wdzięczny Netflixowi za zaufanie i powierzenie mi tej produkcji. W Revelation rozpoczynamy akcję w momencie, w którym zakończył się klasyczny serial. Opowiemy epicką historię przedstawiającą finałową bitwę pomiędzy He-Manem i Szkieletorem.

Słowa Kevina Smitha

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Recenzja filmu Get Out. Znanego w Polsce jako Uciekaj!

czw Sie 22 , 2019
„Uciekaj” (Get Out) fenomenalny debiut reżyserski Jordana Peele. Z pewnością nie jest to film idealny, ale na pewno zapadnie Ci w pamięć. O czym jest film „Uciekaj” Chris (Daniel Kaluuya) i Rose (Allison Williams) od kilku miesięcy są parą. Jest to już najwyższy czas by młody chłopak poznał rodziców swojej dziewczyny. […]
recenzja filmu uciekaj 2017