Lista ciekawych filmów dostępnych na Netflix 2019

Od początku roku upłynęło 9 miesięcy i nie potrwa długo, zanim rozpocznie się nasze odliczanie do Bożego Narodzenia! Latem zobaczyliśmy kilka doskonałych nowych tytułów, z których niektóre znalazły się poniżej. Oto pełna lista wszystkich najlepszych oryginalnych filmów Netflix, które aktualnie możemy obejrzeć na platformie.

The Little Prince – Mały Książę

Mała dziewczynka ma już całe swoje życie ułożone przez ambitną matkę, lecz jest zmęczona swoim przyziemnym i w pełni zaplanowanym życiem. Poznaje pilota, który wprowadza ją w świat dzięki któremu odkrywa swoje dzieciństwo i że ludzkie związki są najważniejsze.

Zdobywca nagrody Cesar dla najlepszego filmu animowanego. Film został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków, a jego piękna historia i urocza animacja to obowiązkowy tytuł dla Ciebie i całej rodziny.

The Wandering Earth – Wędrująca Ziemia

Wędrująca Ziemia nieznana wielu jest jednym z największych filmów roku 2019. Zarabiając miliony dolarów w Chinach. Film stał się drugim najbardziej dochodowym filmem w historii Chin.

W przyszłości Słońce wreszcie zaczyna się rozszerzać. Zagrożona wyginięciem ludzkość napędza ziemię tysiącami silników odrzutowych wysyłających planetę w kosmos w nadziei na poszukiwanie nowego układu słonecznego. Gdy planeta zbliża się do Jowisza, skok grawitacyjny powoduje, że silniki Ziemi tracą moc. Gdy Ziemia jest narażona na ryzyko uderzenia w gazowego giganta, zespół chińskich naukowców i astronautów ściga się z czasem, by ocalić świat przed zniszczeniem.

Bird Box – Nie otwieraj oczu

Tajemnicza siła dziesiątkuje światową populację i pewna jest tylko jedna rzecz — gdy to zobaczysz, odbierzesz sobie życie. W tej sytuacji Malorie mierzy się z nieznanym, próbując przy tym ocalić w sobie miłość i nadzieję. Wkrótce musi uciekać z dwójką dzieci w dół zdradliwej rzeki do jedynego miejsca mogącego zapewnić im schronienie. Jednak aby mieć szansę na przeżycie, uciekinierzy muszą odbyć całą dwudniową podróż z zasłoniętymi oczami. W roli głównej występuje nagrodzona Oscarem Sandra Bullock. Towarzyszą jej inne gwiazdy, w tym Trevante Rhodes, Sarah Paulson i John Malkovich. Reżyserką trzymającego w napięciu thrillera „Nie otwieraj oczu” jest laureatka Oscara Susanne Bier.

Beasts of No Nation

Beasts of No Nation stanowiły punkt zwrotny dla Netflix. Jest to jeden z najstarszych filmów Netflix Original.

W roli głównej Idris Elba przedstawia wodza komendanta, który zniewala dzieci do popełniania ohydnych zbrodni wojennych. Historia opowiada o młodym chłopcu Agu, zwerbowanym do armii komendanta, który jest teraz żołnierzem w wojnie domowej w jego kraju.

I Am Mother – Jestem Matką

Filmy science-fiction są bardzo popularne, zwłaszcza w ostatnich latach w przypadku niektórych z Netflix Originals. I Am Mother jest zdecydowanie wyjątkiem i stał się hitem. Będąc jednym z najmodniejszych i najlepiej prezentowanych oryginałów.

W następstwie globalnego wyginięcia, które zmiotło ludzkość z powierzchni Ziemi. Nastolatka wychowuje się w podziemnym obiekcie. Zajmuje się nią „Matka” robot, którego zadaniem jest pomoc w ponownym zaludnieniu Ziemi. Ale kiedy niespodziewanie przybywa przesiąknięta krwią kobieta, natura Matki zostaje zakwestionowana. Nastoletnia dziewczyna zaczyna się zastanawiać, jakie inne kłamstwa świata zewnętrznego zostały jej powiedziane. Gdy jej ciekawość skłania ją do pytania Matki, jej prawdziwa natura zostaje odkryta wraz z większą misją, przed którą został przydzielony robot.Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Top Boy - dilerka w czasie brexitu

sob Wrz 28 , 2019
„Top Boy” jakiś czas temu pojawił się na platformie Netflix. Trzeba jednak zaznaczyć, że to 3 sezon tego serialu. Dwie pierwsze części miały swoją premierę w latach 2011-2013 na ramach stacji telewizyjnej Channel 4. Osobiście nie miałem pojęcia o dwóch pierwszych sezonach. Bardzo tego żałuję bo obejrzałem produkcję Netfliksa i […]
top boy netflix 2019