Shaft z 2019 jest nie do poznania

Na wstępie muszę powiedzieć, że „Shaft” wydany w 2019 roku nie jest już tylko filmem akcji, a typową hollywoodzką komedią. Mimo wszystko zaznaczam, że twórcy postarali się, by ich film dostarczał odpowiedniej ilości akcji.

Premiera w kinie, później tylko Netflix

W stanach film ten był emitowany w kinach, lecz poległ zarabiając jedynie 8 milionów dolarów w trzy dni. Fakt, że w swojej ojczyźnie spotkał się z marnym zainteresowaniem sprawił, że dystrybucję poza Ameryką przejął Netflix. Dzięki temu ma on większe szanse na to, że ktoś go zobaczy.

Anihilacja – fantastyczny horror o samozagładzie ludzkości twórcy Ex Machina

Shaft – fabuła

John Shaft (Samuel L. Jackson) powraca w filmie „Shaft„, tym razem staje przed najważniejszym zadaniem w swojej karierze. Jak nauczyć się być ojcem. Legendarny detektyw łączy się ze swoim synem JJ Shaftem Juniorem (Jessie Usher), by potrząsnąć ulicami Harlemu i rozwikłać sprawę tajemniczej śmierci przyjaciela Juniora. Stary Shaft jest na bakier z technologią i wszystko robił by na siłę. Syn detektywa jest jego odwrotnością – nerdowaty, ułożony, człowiek który myśli, a później działa. Jak by tego było mało, przed sceną finałową pojawia się John Shaft I czyli dziadek Juniora.

Baby Driver – świetna muzyka, super sceny pościgów i niesamowita gra aktorska. Te cechy sprawiają, że musisz obejrzeć ten film.

Moja Ocena

Tak jak pisałem wcześniej film pasuje bardziej do komedii niż do kina akcji. Przyznam, że z założenia ma być tandetny, trącać niesmacznym żartem, pokazać prostą i luźną w odbiorze historie, a przy okazji zaskoczyć dobrą muzyką. Dzięki temu to dobra produkcja, która pozwoli Ci się odprężyć po ciężkim dniu w pracy.

Zwiastun Shaft 2019

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

The Chosen One - recenzja brazylijskiego mini-serialu

pt Lip 19 , 2019
Pod koniec czerwca na platformie Netflix miał premierę „The Chosen One„. Brazylijski thriller to adaptacja meksykańskiego serialu „Niño Santo”. Recenzja The Chosen One Trójka doświadczonych lekarzy ma za zadanie zaszczepić mieszkańców wioski Aguazul przeciw wirusowi Zima. Główni bohaterowie to Lucia, zmagająca się z traumatyczną przeszłością, Enzo – młody, ambitny lekarz, […]
the chosen one sezon 1