Army of the Dead – nowy film o zombie od Netflix

Widocznie zapotrzebowanie na filmy o morderczych zombie nie maleje. Dlatego Netfliks idzie za ciosem i do swoich oryginalnych produkcji dodaje „Army of the Dead„.

Film akcji-horroru, napisany, stworzony i wyreżyserowany przez Zacka Snydera. Po spędzeniu ostatnich kilku lat na tworzeniu rozległej historii z postaciami z DC, Snyder wraca do swoich korzeni. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ Zack zadebiutował na dużym ekranie w 2004 roku remake’m „Świt żywych trupów” George’a Romero. Przez lata Snyder chciał powrócić do gatunku zombie i wreszcie robi to ze swoim nowym filmem.

Czy fabuła Army of the Dead to coś nowego?

Akcja filmu rozgrywa się w Las Vegas. Po wybuchu epidemii zombie pewien mężczyzna gromadzi grupę najemników, by wkroczyć razem z nimi w strefę poddaną kwarantannie. Fabuła na tym etapie niczym się nie wyróżnia, lecz w filmie nie będzie chodzić o ratunek, a całkiem o coś innego. Grupa najemników została zebrana po to, by dokonać największego napadu w dziejach ludzkości i to jeszcze na Ziemi opanowanej przez hordy nieumarłych.

Army of the Dead 2020

Kiedy odbędzie się premiera Army of the Dead?

15 lipca 2019 rozpoczęły się zdjęcia do filmu w Los Angeles, Californii oraz Alburquerque w Nowym Meksyku. Premiera „Army of the Dead” planowana jest na pierwszy lub drugi kwartał 2020 – oczywiście film ten będzie dostępny wyłącznie na Netflix.

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Premiera The Chosen One 2 w listopadzie 2019

pt Sie 2 , 2019
Brazylijski oryginalny serial Netflix „The Chosen One” miał swoją premierę w czerwcu 2019 roku. Produkcja ta to jeden z trzech brazylijskich seriali odnoszących sukces na platformie VOD. Mowa tu o seriach „3%” oraz „Samantha”. Fabuła serialu
premiera the chosen one 2 sezon