Czy Wiedźmin od Netflix będzie namiastką Gry O Tron

Pierwszy sezon „Wiedźmin” będzie kosztował mniej niż 6 mln dolarów, zaś koszt jednego odcinka „Gry O Tron” to 10 mln. Jednak platforma Netflix zapewnia, że serial nie będzie namiastką serii „Gra O Tron”.

Zapowiedzi, zapowiedziami lecz trzeba zaznaczy, że produkcje Netfliksa prezentują różny poziom. Trafiają się oczywiście perełki takie jak „Stranger Things„, czy „Dom Z Papieru„, ale jest dużo nieudanych produkcji o których lepiej nie wspominać.

Twórcy „Wiedźmina” zdają sobie sprawę, że poprzeczka jest zawieszona po tym co zaprezentował sobą flagowy serial HBO. Oświadczają jednocześnie, że niższy budżet nie oznacza, że wpłynie on na walory serialu.

serial wiedźmin netflix

Nie będziemy ubogim krewnym „Gry O Tron” czy „Władcy Pierścieni”. „Wiedźmin” ma swój własny i bardzo bogaty świat. Jeżeli ktoś będzie widział podobieństwa z dwóch wyżej wymienionych produkcji, jest to spowodowane realiami gatunku fantasy.

Andrew Laws – twórca serialu

Odtwórca roli Geralda – Henry Cavill ogromnym fanem świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Prócz książki uwielbia grę, przyznał się, że czasami więcej czasu poświęca jej niż przygotowaniom do roli.

Premiera Wiedźmina zapowiedziana jest na rok 2019. Do końca 2019 zostało jedynie niecałe 3 miesiące. Wnioskuje, że Netflix zaprezentuje serial na grudniowe święta, ponieważ to będzie bardzo dobry i trafiony czas.

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *