Zagubieni w kosmosie. 2 sezon na Netflix w grudniu 2019

Zagubieni w kosmosie to oryginalne science-fiction Netfliksa. To już pewne, że rodzina Robinsonów prędko nie wrócą do domu ponieważ 2. Sezon już niedługo będzie miał premierę na Netflix.

Serial „Zagubieni w kosmosie” to remake kultowego serialu z lat 60. Ubiegłego wieku „Lost in space„, który pokazuje wizję przyszłości i podróżach ludzkości poza Układ Słoneczny.

Akcja 1 sezonu toczy się w odległej o 30 lat przyszłości. Rodzina Robinsonów wyruszyła na misję, celem kolonizacji obcej planety, która znajduje się w innym Układzie Słonecznym. Jak można się domyśleć, nie wszystko poszło tak jak planowali odkrywcy. W trakcie podróży ich statek kosmiczny ulega awarii. Koloniści zmuszeni są awaryjnie lądować na nieznanej im planecie.

Role rodziców grają Molly Parker (Jackie Sharp z „House of Cards„) i Toby Stephens (kapitan Flint z „Piratów„). Role dziecięce grają Maxwell Jenkins, Mina Sundwall i Taylor Russell.

Przypominając sobie pierwszy sezon „Zagubieni w kosmosie” muszę przyznać, że nie jest trudnym do oglądania i zrozumienia serial sci-fi. Oczy możemy nacieszyć świetnymi kadrami i ujęciami, a opowiadana historia ma w sobie wiele z typowych rodzinnych produkcji. “Lost in space” to serial przyjemny, ładny i momentami wzruszający. To na pewno nie jest produkcja goniąca za nagrodami, mająca sprostać najwyższym wymaganiom widzów, lecz mająca za zadanie umilić rodzinne popołudnie bądź wieczór.

Kiedy będzie 2 sezon Zagubieni W Kosmosie

Nie ma oficjalnych informacji od Netflix, kiedy będzie premiera 2 sezonu Zagubieni w kosmosie. Nieoficjalnie wszystkie portale telewizyjne informują, że 2 sezon Netfliks wyemituje już w listopadzie 2019 roku.

Oficjalny zwiastun 1 sezonu Zagubieni w kosmosie

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Nowości Netflixa na wrzesień 2019. Pełna lista filmów i seriali.

sob Sie 24 , 2019
To już koniec lata, uczniowie niedługo wracają do szkoły, lecz Netflix nie zwalnia tempa. Poniżej lista serialów oraz filmów, których premiera jest przewidziana na wrzesień 2019. Wrzesień jak każdy miesiąc będzie pełen nowych premier, a także jak zawsze kolejne sezony znanych już seriali. Zobaczymy oryginalne produkcje Netfliksa, jak i projekty, […]
nowości wrzesień 2019 Netflix