Netflix wyda miliony na 3 swoje nowe produkcje filmowe

Netflix postanowiła wydać ponad pół miliarda dolarów na trzy swoje produkcje filmowe. Platforma w ten sposób chce przekonać do siebie nowych subskrybentów. Już jesienią tego roku zobaczymy film pod tytułem „Irlandczyk” Martina Scorsese z Robertem de Niro. Kolejnymi kosztownymi produkcjami są „6 Underground” oraz „Red Notice” w których zagra Ryan Reynolds.

Irlandczyk

Będzie to film Martina Scorsese jednego z najlepszych amerykańskich reżyserów filmów gangsterskich. Produkcja oparta na powieści Charlesa Brandta pod tytułem „Słyszałem, że malujesz domy”. Ponieważ Netflix nie marnuje pieniędzy na „Irlandczyka” w głównych rolach zobaczymy Roberta De Niro, Al Pacino i Joe Pesci.

Fabuła skupia się na życiu płatnego zabójcy Franka Sheerana. To właśnie on twierdził, że ma związek ze zniknięciem Jimmy’ego Hoffy oraz że wie kto zabił Kennedy’ego.

Czy wiesz, że Army of the Dead to najnowszy film o zombie produkcji Netfliksa

Jak wiadomo premiera filmu odbędzie się na Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku, który rozpocznie się 27 września. Jednakże Netflix nie poinformowała nas kiedy pojawi się on platformie. Wiadomo jedynie, że zobaczymy go na jesieni tego roku.

Oficjalny zwiastun filmu „Irlandczyk”

6 Underground

Michael Bay jest jednym z najbardziej dochodowych reżyserów w historii i to właśnie On zajmie się jedną z produkcji na, które Netflix wyda miliony. W „6 Underground” główne skrzypce zagra Ryan Reynolds rozpoznawany wszystkim teraz dzięki serii „Deadpool„.

Niestety nigdzie nie można znaleźć dokładnie o czym będzie opowiadać fabuła. Jednakże co nie co udało mi się pogrzebać i wiem, że „6 Underground” ma opowiadać o grupie sześciu miliarderów, którzy po upozorowaniu własnej śmierci, zakładają elitarną grupę ścigającą złoczyńców.

Dowiedz się które Polskie mega produkcje są dostępne na Netflix

Premiera „Six Underground” przewidziana jest na koniec roku 2019 lub początek 2020.

Red Notice

Za produkcję „Red Notice” miało odpowiadać studio Universal Pictures, lecz ostatecznie prawa do filmu wykupiła platforma streamingowa Netflix. Głównych bohaterów zagrają Dwayne Johnson aktor, który gra między innymi w serii „Szybcy i wściekli„. Wspomoże go Ryan Reynolds, wyżej wymieniany przez mnie aktor występujący w „Six Underground„.

Red Notice” opowiadać będzie o agencie Interpolu, którego zadaniem jest odnalezienie najbardziej poszukiwanego na świecie złodzieja sztuki.

Premierę filmu zaplanowano na początek 2020 roku.

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Resident Evil - Netflix stworzy serial na podstawie gier i filmów

śr Sie 7 , 2019
Po latach mistyfikacji i plotek oficjalnie potwierdzono, że „Resident Evil” pojawi się na Netflix. Dzięki popularności i prestiżowi tej serii platforma z pewnością będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla widzów. Co wiemy o serii Residen Evil „Residen Evil” to znana na całym świecie seria gier utrzymanych w klimacie horroru. Na podstawie […]
serial resident evil netflix