Premiera The Chosen One 2 w listopadzie 2019

Brazylijski oryginalny serial Netflix „The Chosen One” miał swoją premierę w czerwcu 2019 roku. Produkcja ta to jeden z trzech brazylijskich seriali odnoszących sukces na platformie VOD. Mowa tu o seriach „3%” oraz „Samantha”.

Fabuła serialu

Brazylijski mini serial to adaptacja meksykańskiego „Niño Santo”. Pokazuje przygodę trzech lekarzy, których zadaniem jest zaszczepić mieszkańców wioski Aguazul przeciw wirusowi Zima. Na pozór bardzo proste zadanie z czasem zaczyna wymykać się z pod kontroli lekarzy. Trójka bohaterów dowiaduje się, że Aguazul to sekta w której władze sprawuje niejaki uzdrowiciel.

Oficjalny zwiastun serialu

Uwaga spojlery

Koniec pierwszego sezonu zostawił furtkę po to by kontynuować serial. Dwójka lekarzy zastanawia się nad powrotem do tajemniczej wioski. Chcą dowiedzieć się jak Escolhido uzdrawia swoich wiernych. Doktor Lucia jest jednak oporna, lecz po tym jak wstrzyknięto jej nową mutację wirusa Zima zgadza się na powrót do dżungli.

Kiedy będzie premiera The Chosen One 2

Na początku nie było o tym by drugi sezon nie pojawił się wcześniej niż w 2020 roku. Potwierdzono jednak, że „The Chosen One 2” powróci na ekrany w listopadzie 2019 roku.

Czy chcesz zobaczyć „The Chosen One” z powrotem na Netflix w sezonie 2? Daj nam znać w komentarzach.

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Netflix wyda miliony na 3 swoje nowe produkcje filmowe

pon Sie 5 , 2019
Netflix postanowiła wydać ponad pół miliarda dolarów na trzy swoje produkcje filmowe. Platforma w ten sposób chce przekonać do siebie nowych subskrybentów. Już jesienią tego roku zobaczymy film pod tytułem „Irlandczyk” Martina Scorsese z Robertem de Niro. Kolejnymi kosztownymi produkcjami są „6 Underground” oraz „Red Notice” w których zagra Ryan […]
nowy film irlandczyk netflix