Resident Evil – Netflix stworzy serial na podstawie gier i filmów

Po latach mistyfikacji i plotek oficjalnie potwierdzono, że „Resident Evil” pojawi się na Netflix. Dzięki popularności i prestiżowi tej serii platforma z pewnością będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla widzów.

Co wiemy o serii Residen Evil

Residen Evil” to znana na całym świecie seria gier utrzymanych w klimacie horroru. Na podstawie tych, że gier powstało sześć pełnometrażowych filmów. W filmowej roli głównej wystąpiła Milla Jovovich, lecz nie wiadomo czy wystąpi ona w serialu od Netflix.

Army of the Dead film o zombie, który pojawi się na platformie Netflix

Fabuła gier jak i filmów opowiada o grupie agentów z oddziału S.T.A.R.S. Zadaniem elitarnej jednostki jest zdobycie antidotum, które pozwoli zwalczyć śmiercionośny wirus. Ochrona ludzkości przed plagą zombie i innymi zmutowanymi stworami, które pojawiły się na świece za sprawą tajemniczej Umbrella Corporation.

Czym będzie Residen Evil od Netflix

Jak donosi serwis Deadline serialowa produkcja Netfliksa będzie oparta o fabułę gry „Resident Evil 7” z 2017 roku. Cała historia ma być bardziej pogłębiona, a jej zadaniem jest połączenie ze sobą filmów oraz gry. Dodatkowo dzięki nowemu serialowi dowiemy się nieco więcej na temat Umbrella Corporation.

Przekonaj się sam, jakie horrory są najlepsze na Netflix.

W tworzeniu serialu weźmie udział studio Constantin Film odpowiedzialne za produkcję kultowej serii filmowej. To dobra wiadomość dla nas ponieważ jestem pewien, że studio utrzyma klimat.

Osobiście mam nadzieję, że serial będzie powrotem do pierwszych trzech odcinków filmu w których „Resident Evil” był ciekawym horrorem. A nie typową sieczką jaką się stała w następnych etapach produkcji.

Czy serial okaże się większym hitem niż dotychczasowe filmy z serii „Resident Evil„? Tego dowiemy się, gdy pojawi się na naszych ekranach.

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Titans 2 we wrześniu pojawi się na Netflix

pt Sie 9 , 2019
Platforma Netflix była jedynym dystrybutorem serialu „Titans” poza Stanami Zjednoczonymi. Po owocnej współpracy z DC Universe – Netflix dostał zielone światło i drugi sezon „Titans” pojawi się już we wrześniu na platformie streamingowej. Fabuła Titans
serial titans 2 netflix