Titans 2 we wrześniu pojawi się na Netflix

Platforma Netflix była jedynym dystrybutorem serialu „Titans” poza Stanami Zjednoczonymi. Po owocnej współpracy z DC Universe – Netflix dostał zielone światło i drugi sezon „Titans” pojawi się już we wrześniu na platformie streamingowej.

Fabuła Titans

Resident Evil i Netflix to już pewne, serial pojawi się na platformie streamingowej

Serial opowiada historię młodych superbohaterów, którymi dowodzi pomocnik Batmana – Robin. Pierwszy sezon łączy losy czwórki młodocianych bohaterów, którym los daje odczuć trudność życia. Robin, zrywa z dotychczasowym życiem, postanawia on zerwać z naukami Batmana i wstampia do policji. Prowadząc jedną ze spraw natrafia na drugą superbohaterkę – Raven. Dziewczyna od małego wychowywana jest w kłamstwie by ukryć jej prawdziwe pochodzenie. Historia komplikuje się, kiedy staje się obiektem nieznanych napastników. Dzięki temu zwrotowi akcji poznajemy dwójkę innych bohaterów. Beast Boy, chłopak z umiejętnościami do zmiany kształtu w formę zwierzęcą wychowywany przez „Doom Patrol„. Ostatnią bohaterką, którą poznamy w pierwszym sezonie jest Starfire, pozaziemska dziewczyna, która z dnia na dzień traci dotychczasowe wspomnienia i stara się odnaleźć cel w swoim życiu. Cała akcja serialu skupia się na walce z przestępcami związanymi z demonicznym rodem Raven.

Zwiastun Titans Netflix

Premiera Titans 2

Jakiś czas temu DC Universe udostępniła w internecie zwiastun ich nowej produkcji „Titans 2”. W najnowszej produkcji zobaczymy wielu nowych bohaterów, którzy na stale dołączą do serialu. Pojawiają się tu choćby Bruce Wayne, Deathstroke, Ravager, Jericho, Aqualad, Superboy i pies Krypto.

Oryginalny serial „Stranger Things” posiada ukryte sceny po napisach!

Przedtem przedstawiłem zwiastun pierwszego sezonu. Teraz zapraszam Was wszystkich żeby zapoznać się z pierwszym trailerem drugiego sezonu „Titans” jak wiadomo w stanach pojawi się on 6 września i prawdopodobnie na Netflix będzie dostępny trzy tygodnie później.

Oficjalny zwiastun Titans 2

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Najlepsze horrory dostępne na Netflix 2019

nie Sie 11 , 2019
Psychologia naszego zamiłowania do horrorów jest dość prosta: uwielbiamy przypływ adrenaliny i czujemy się względnie bezpieczni, wiedząc, że klaun trzymający siekierkę nie czai się za naszym oknem. Jeśli masz ochotę na te emocje, nie opuszczając wygodnej kanapy, istnieje proste rozwiązanie. Wyłącz światła i wybierz sobie tytuł z listy stworzonej specjalnie […]