Polska drifterka Karolina Pilarczyk w Hyperdrive

Nowy show od Netflix ma wszystko oprócz samochodów skaczących między drapaczami chmur.

Ten nowy program Netfliksa nie polega na rozwiązywaniu uporczywych problemów z silnikiem. W „Hyperdrive” chodzi o samochody, ale jak sama nazwa wskazuje, nie jest to tylko kolejny pokaz motoryzacyjny. Nie jest to również zwykły wyścig driftu, z jakim często mamy do czynienia na prawdziwym torze. W tym przypadku nie wygląda to nawet na wyzwanie Top Gear. Najnowszy zwiastun tej serii pokazuje gamę samochodów wykonujących wszystko, czego nie doświadadczymy na normalnym wyścigu super samochodów.

Do tej pory nie mieliśmy dostępu do wielu informacji o programie, ale nowy zwiastun filmu jest raczej odkrywczy. Scena to specjalny tor przeszkód zbudowany w Eastman Business Park w Rochester w stanie Nowy Jork. Uczestnicy z całego świata będą rywalizować między sobą by wyłonić najlepszego z najlepszych kierowców. Netflix opisuje ich jako zawodników ulicznych, choć zwiastun pokazuje, że konkurenci „Hyperdrive” wykonują różne zawody. Wygląda na to, że ten program nie będzie dotyczył tylko szalonej jazdy, ale także historii ludzi za kierownicą

Jakich samochodów możemy się spodziewać? Z tego, co do tej pory udało mi się podejrzeć to lista samochodów jest równie zróżnicowana jak lista samych uczestników. Udało mi się zobaczyć starego Forda Mustanga, Mazdę RX-7 i Chevroleta Camaro drugiej generacji. W drugiej scenie zwiastuna widzimy Nissana 350Z, S13 Silvia i starego Datsun 240Z z potężnym dużym turbodoładowaniem. Dalej widzimy Mercedes-AMG GT, Lamborghini Huracan, stare BMW serii 3, C6 Chevrolet Corvette i kilku innych samochodach, których nie jestem w stanie zidentyfikować.

Polska drifterka Karolina Pilarczyk w Hyperdrive

Wśród uczestników, którzy będą musieli wykazać się umiejętnościami na torze, inwencją twórczą w warsztacie oraz wytrzymałością psychiczną podczas rywalizacji w otwartym turnieju wyścigowym będzie polska drifterka Karolina Pilarczyk.

Program będziecie mogli obejrzeć na Netflix już 21 sierpnia.

Oficjalny zwiastun Hyperdrive

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Baby Driver - bardzo dobry film akcji

sob Sie 17 , 2019
Jeżeli połączymy Pulp Fiction, Szybkich i wściekłych oraz La La Land, to otrzymamy film Baby Driver. „Baby Driver” to dzieło Edgara Wrighta. Stworzył on film wokół muzyki nadając mu odpowiedni rytm i dołożył do tego trochę humoru, ładne fury i mnóstwo akcji.
baby driver najlepszy film akcji