Another Life – oficjalny zwiastun serialu Netflix

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun nowego serialu sci-fi „Another Life„, który zadebiutuje w ofercie 25 lipca 2019r.

Serial jest oryginalną produkcją platformy Netflix. Fabuła skupia się na astronautce Niko Breckinridge ( Katee Sackhoff – znana z serii „Battlestar Galactica” oraz filmu „Riddick”).

Na Ziemię wylądował obcy artefakt, którego pochodzenie ma zbadać misja dowodzona przez Niko Breckinridge. Jednocześnie mąż Niko (Justin Chatwin – znany z „Impuls”, „Wojna Światów”), pozostał na Ziemi, usiłując nawiązać pierwszy kontakt z artefaktem. Pozornie proste zadanie może zamienić się w misję bez powrotu.

Czy „Another Life” spełnił moje oczekiwania. Recenzja serialu.

Serial science-fiction „Another Life” opowiada o fenomenie życia, istnieniu ludźkości we wszechświecie. Jak cenny jest ten dar, który praktycznie nie występuje nigdzie indziej? Do czego ludzkość jest zdolna, by ochronić swoich najbliższych?

Premiera 25 lipca

Oficjalny zwiastun serialu Another Life

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Shaft z 2019 jest nie do poznania

pt Lip 19 , 2019
Na wstępie muszę powiedzieć, że „Shaft” wydany w 2019 roku nie jest już tylko filmem akcji, a typową hollywoodzką komedią. Mimo wszystko zaznaczam, że twórcy postarali się, by ich film dostarczał odpowiedniej ilości akcji. Premiera w kinie, później tylko Netflix
film shaft netflix