Dom Z Papieru 3 sezon już dostępny na Netflix

Na platformę Netflix powrócił Profesor i Jego niesamowity gang. Dwa pierwsze sezony „Dom Z Papieru” powstały na zlecenie hiszpańskiej telewizji. Po sukcesie tego serialu, pieczę nad kontynuacją postanowił sprawować Netflix.

Dom Z Papieru 3

Częstym problemem kolejnych sezonów jest fakt, że każdy kolejny jest mniej interesujący od poprzedniego. Trzeba zaznaczyć, że twórcy zadziałali zgodnie z najważniejszą regułą tworzenia sequeli (więcej, mocniej, szybciej) i dzięki temu 3 sezon jest tak dobry jak dwa poprzednie.

Gang powraca do gry w powiększonym składzie

W trzecim sezonie oprócz wielu znanych twarzy, pojawia się kilku nowych bohaterów. Ich pseudonimy to: Sztokholm (Esther Acebo), Lizbona (Itziar Ituño), Palermo(Rodrigo de la Serna) Bogota (Hovik Keuchkerian) i Marsylia (Luka Peros).

Reklama serialu „Dom Z Papieru” w Krakowie zaskoczyła cała Polskę

Z pewnością zastanawialiście się jak twórcy połączą kolejny sezon z poprzednimi tak by wszystkie tworzyły całość. To proste, Tokio (Úrsula Corberó) i Rio (Miguel Herrán) żyją sobie beztrosko na rajskiej wyspie do momentu, aż zostają namierzeni przez policję. Kobiecie udaje się uciec, ale jej młody partner nie ma tyle szczęścia i trafia do niewoli..

Oficjalny zwiastun Dom z Papieru 3

Tokio zwraca się do jedynej osoby, która po napadzie na królewską mennicę może jej pomóc. Właśnie w tym momencie wkracza Profesor (Álvaro Morte), który zbiera ekipę po to, by uratować Rio. Zdaje sobie sprawę z tego, że jedynym wyjściem jest dokonać jeszcze jednego, samobójczego zdawałoby się skoku.

Banda Robin Hooda czy członkowie Vendetty?

Nie miałem czasu obejrzeć całego serialu, ale po dwóch odcinkach mam pewne przemyślenia. Twórcy „Dom Z papieru” szybko rzucają nas w wir akcji, ponieważ trzeci sezon ma zaledwie osiem odcinków. Bohaterowie na początku zrzucają na Madryt 140 milionów euro – to coś w klimacie Robina Hooda. Następnie, mamy do czynienia z buntem społeczeństwa przeciw totalitarnemu zachowaniu rządu. Widząc skandujących ludzi w maskach gangu przed oczami pojawia mi się film „V jak vendetta”. To wszystko po to, by napaść na Bank Hiszpanii.

Z recenzji samego serialu to by było na tyle. Po obejrzeniu trzeciego sezonu podzielę się z wami moimi odczuciami na temat tej produkcji. A teraz zapraszam was do oglądania „Dom z Papieru 3” na Netflix.

Zapowiedź premiery

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Wiedźmin - zobaczcie pierwszy zwiastun serialu

wt Lip 23 , 2019
Serial „Wiedźmin” tworzony przez platformę Netflix ukaże się jeszcze w tym roku. Produkcja oparta jest na podstawie bestsellerowej powieści Andrzeja Sapkowskiego. Jest to najbardziej wyczekiwana przez Polaków produkcja. Podczas festiwalu Comic Con 2019 odbywającego się w San Diego, Henry Cavill pokazał wszystkim pierwszy zwiastun serialu „Wiedźmin„.
serial wiedźmin netflix