Kiedy będzie 4 sezon Stranger Things ?

Wszyscy ochłonęli po premierze trzeciego sezonu Stranger Things, jednak możemy się spodziewać dalszego ciągu historii, ponieważ 4 sezon jest już kręcony.

Artykuł może zawierać spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Premiera czwartego sezonu „Stranger Things„, najpopularniejszego serialu na Netflix miała miejsce 4 lipca 2019 roku. Większość z Was już z pewnością obejrzała ostatni sezon i pewnie zadaje sobie pytanie, kiedy będzie 4 sezon Stranger Tings?

Czy powstanie 4 sezon Stranger Things ?

Trzeci sezon bił rekordy oglądalności Netflix’a. Włączono go w 40,7 mln gospodarstw domowych, na 154 mln kont na całym świecie. Te liczby mówią same za siebie i wszyscy możemy być spokojni – czwarty sezon na pewno powstanie!

Zarys sezonu 4

W ostatnich minutach finałowego odcinka dowiadujemy się, że Jedenastka traci swoje nadludzkie moce, Hopper (prawdopodobnie) nie żyje, a Rosjanie mają własnego demogorgona.

Powyższe informacje są dla nas wspaniałymi wiadomościami. Dzięki nim cała historia młodych bohaterów rozwinie się jeszcze bardziej, w jeszcze większej skali.

Na ramach ew.com bracia Duffer z podnieceniem mówili o ich dziele i tym co z niego mogą utworzyć.

Teraz musimy się skupić na dopracowaniu szczegółów. Jesteśmy podekscytowani, dokąd to wszystko zmierza. Kolejny sezon będzie całkiem inny …

Powiedział Ross Duffer

Na chwilę obecną nikt jeszcze nie wie, jaka jest dokładna data premiery 4 sezonu, ale wnioskuję, że będzie to 26 listopada 2020 roku. Dlaczego podaję tą datę? Już tłumaczę. Premiera będzie zgrywać się z tym, o czym Mike i Jedenastka rozmawiali pod koniec 3 sezonu. Chodzi o wspólne spędzanie Świąt Dziękczynienia, które w następnym roku przypadają na 26 lipca.

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

He-Man i Władcy Wszechświata - Netflix odnowi kultową bajkę

śr Sie 21 , 2019
„He-Man i Władcy Wszechświata” był jedną z najpopularniejszych bajek lat 80. Kultowy filmowiec Kevin Smith wraz z Netflix postanowili odnowić tą produkcję. Na festiwalu Power-Con 2019 oficjalnie potwierdzono, że platforma Netflix przygotuje bezpośrednią kontynuację klasycznej bajki z lat 80. znanej jako „He-Man i Władcy Wszechświata„. Produkcja ma nosić podtytuł „Revelation„, […]
he-man Revelation netflix