Top Boy – dilerka w czasie brexitu

Top Boy” jakiś czas temu pojawił się na platformie Netflix. Trzeba jednak zaznaczyć, że to 3 sezon tego serialu. Dwie pierwsze części miały swoją premierę w latach 2011-2013 na ramach stacji telewizyjnej Channel 4.

Osobiście nie miałem pojęcia o dwóch pierwszych sezonach. Bardzo tego żałuję bo obejrzałem produkcję Netfliksa i dopiero wtedy platforma dorzuciła mi starsze sezony do proponowanych. Muszę przyznać, że ciężko ogląda się seriale wstecz i nie wiem czy obejrzę dwie pierwsze części, które były puszczane przez Channel 4.

Dwa pierwsze sezony są zatytułowane „Top Boy: Summerhouse„, Netflix dorzucił Summerhouse rezerwując samo „Top Boy” dla nowej odsłowny.

Top Boy prawdziwa droga na szczyt

Serial opowiada o losach dilerów i ludzi uwikłanych w walkę o władzę w narkotykowym biznesie. Netflix pokazuje drogę na szczyt oraz upadki, które przeżywają dilerzy Londyńskiego osiedla Summerhouse.

Walka o władze, intrygi i strzelaniny między rywalizującymi gangami mają swoją przeciwwagę. „Top Boy” pokazuje również ludzi, którzy próbują trzymać się z dala od narkotyków, ale stają się niewinnymi ofiarami sytuacji i życie zmusza ich do wejścia w ten bezwzględny świat.

Czy warto obejrzeć Top Boy?

Sporo tu też skomplikowanych relacji między bohaterami, konfliktów między chęcią wzbogacenia się i zdobyciem władzy a lękiem o to, co w razie porażki stanie się z najbliższymi. Serial można uznać za naprawdę porządny dramat sensacyjny z elementami społecznymi i psychologicznymi.

Oficjalny zwiastun Top Boy

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Pierwszy zwiastun Stranger Things 4

śr Paź 2 , 2019
Wcześniej można było tylko spekulować czy powstanie 4 sezon Stranger Things. Kilka dni temu Netflix oficjalnie ogłosił kontynuację tego serialu. Jednocześnie platforma poinformowała nas, że podpisała wieloletni kontrakt na produkcję wraz z braćmi Duffer. Jestem pewny, że seria Stranger Things to najlepsza Oryginalna produkcja Netfliksa. Na ten moment mamy dostępne […]
oficjalny zwiastun stranger thing 4