Stranger Things 3 sezon serialu ma scenę po napisach

Dokładnie 4 lipca 2019 w serwisie Netflix odbyła się premiera serialu „Stranger Things” – 3’ci sezon był najbardziej wyczekiwaną produkcją tej zagranicznej platformy VOD.

Stranger Things recenzja 3 sezonu najlepszego serialu produkcji Netflix

Główni bohaterowie w ośmiu odcinkach będą zmagać się z Łupieżcą Umysłów, ale nie tylko, ponieważ jednym z głównych motywów 3 sezonu jest dorastanie i problemy z jakimi boryka się każdy nastolatek. Obejrzałem cały serial i chciałbym pokrótce podzielić się z Wami swoimi odczuciami po powrocie do niewielkiego miasteczka Hawkins.

Dowiedz się kiedy będzie premiera 4 sezonu Stranger Things

Początek nowej serii jest na prawdę zachęcający. W pierwszych minutach serialu dowiadujemy się, że grupa rosyjskich naukowców chce ponownie otworzyć przejście na drugą stronę. Mike i Jedenastka dalej spotykają się ze sobą i bardzo aktywnie pracują nad swoim związkiem. Hopper z całych sił stara się być idealnym ojcem. Najśmieszniejszy bohater Dustin wraca z wakacji, by pochwalić się wszystkim swoją pierwszą dziewczyną.

Platforma Netflix oczywiście udostępniła cały sezon w jednym momencie i osobiście udało mi się obejrzeć „Stranger Things 3” jednym ciągiem, odcinek po odcinku. Nie wiedziałem czego mogę spodziewać się po kontynuacji serialu. Często dochodzi do tego, że im dłuższy serial, tym bardziej staje się naciągany i bez pomysłu. 1 i 2 sezon był na prawdę na bardzo wysokim poziomie. Trzeci nie porwał mnie tak jak dwa poprzednie. Mimo wszystko kierunek, który obrali twórcy jest bardzo trafiony.

Najnowszy sezon „Stranger Things” to dowód na to, że twórcy potrafią słuchać swoich fanów. Serial podany jest w kapitalnej postaci, nawiązuje do horrorów science fiction i fantasy poprzedniej epoki.

Pierwszy oficjalny zwiastun Stranger Things 4

Zwiastun Stranger Things 3

Stranger Things 3 sceczna po napisach

Scena przygotowana przez braci Duffer zaczyna się chwilę po zakończeniu 3 sezonu. Wstępnie widz zauważy jedynie spadające płatki śniegu przenikające w tle napisów końcowych. Chwilę później możemy zobaczyć ukrytą scenę.

Uwaga, jeśli chcesz uniknąć spoilerów, to nie czytaj reszty artykułu.

Końcowa scena przenosi nas z Hawkins do Kamczatki w ZSRR. Widzimy duży kompleks wojskowy, a następnie dwóch idących żołnierzy Związku Radzieckiego korytarzem, który wygląda jak cześć więzienia. Jeden z nich chce otworzyć celę, lecz jego towarzysz mówi; „Amerykanin, nie!” i obaj idą w kierunku następnej, z której wyciągają Rosjanina. Ciągnąc więźnia schodzą w dół kompleksu i wrzucają go do dużej klatki. Po kilku sekundach za plecami więźnia otwiera się niewielkie metalowe przejście, z którego wychodzi Demogorgon.

W oparciu o tą scenę możemy stworzyć kilka teorii odnośnie kierunku, w którym będzie zmierzał 4 sezon, ale dopiero oglądając” Stranger Things 4” będziemy wiedzieć jakie nowe przygody czekają na młodych bohaterów.

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Dom Z Papieru 3 sezon już dostępny na Netflix

pon Lip 22 , 2019
Na platformę Netflix powrócił Profesor i Jego niesamowity gang. Dwa pierwsze sezony „Dom Z Papieru” powstały na zlecenie hiszpańskiej telewizji. Po sukcesie tego serialu, pieczę nad kontynuacją postanowił sprawować Netflix. Dom Z Papieru 3 Częstym problemem kolejnych sezonów jest fakt, że każdy kolejny jest mniej interesujący od poprzedniego. Trzeba zaznaczyć, […]
netflix dom z papieru 3