Wiedźmin – zobaczcie pierwszy zwiastun serialu

Serial „Wiedźmin” tworzony przez platformę Netflix ukaże się jeszcze w tym roku. Produkcja oparta jest na podstawie bestsellerowej powieści Andrzeja Sapkowskiego. Jest to najbardziej wyczekiwana przez Polaków produkcja.

Podczas festiwalu Comic Con 2019 odbywającego się w San Diego, Henry Cavill pokazał wszystkim pierwszy zwiastun serialu „Wiedźmin„.

Odbył się tam również panel dyskusyjny, w którym brali udział członkowie obsady: Cavill (Geralt z Rivii), Anya Chalotra (Yennefer) i Freya Allan (Ciri).

Zwiastun serialu Wiedźmin

Producentka Lauren Schmidt Hissrich dodatkowo podczas Comic Con poinformowała wszystkich, że serial nigdy nie będzie czerpał motywów z gier.

Nawet w dalszej perspektywie nie zaczniemy ekranizować gier. Mogę zajmować się tylko jednym sezonem na raz i jestem tak podekscytowana tym, że reszta to chwilowo dla mnie za dużo. Ale oczywiście, jeśli ktoś spyta mnie, co wydarzy się w siódmym sezonie, to mam już kilka pomysłów. Trzymam kciuki, że uda się nam tam dotrzeć.

Sam z niecierpliwością czekam na premierę serialu. Wam zaś, drodzy czytelnicy i oczywiście widzowie Netflix obiecuję informować o nowościach związanych z serialem „Wiedźmin”

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Niesamowita reklama Dom Z Papieru w Krakowie

czw Lip 25 , 2019
Netflix postawił rzeźbę w Krakowie Kilka dni temu na rynku w Krakowie obok rzeźby Igora Mitoraja pojawiła się ogromna maska. Dla bardziej wtajemniczonych nie była to wielka zagadka. Nowa rzeźba opisana „kradzież to prawdziwa sztuka” okazała się reklamą trzeciego sezonu serialu „Dom Z Papieru„ „Eros Bendato” („Eros Spętany”) otrzymał przyjaciela dzięki […]
Dom z papieru Krakow